Menu

wiedzanalepszezycie

Porady zdrowotne,środowisko,przyroda

Przyzwyczajenia

wiedzanalepszezycie

 Sentymenty dla kogoś jedna rzecz może znaczyć więcej niż tylko pieniądze i są rzeczy których kupić nie można za pieniądze a dlaczego a no dlatego że kojarzą się nam ze wspomnieniami a wspomnienia to jedyna rzecz która pozostaje nam np. po drugiej osobie. Żyjemy także dla innych a nie dla siebie wyłącznie.

Nasze wspomnienia możemy przywoływać spoglądając na jakąś rzecz lub kartkując stare fotografie z rocznicy urodzin, ślubu znajomego  lub innej okoliczności która wywołała w nas emocje. Pamiętajmy że wspomnienie to jedyna rzecz która po nas zostaje. A wspomnienia to coś co zostaje nam na lata dlatego dobrze jest mieć jak najlepsze aby przynosiły nam radość.

Dobrze jest mieć w domu albumy i na bieżąco kolekcjonować zdjęcia wykonując je aparatem oraz umieszczać w albumie. Najlepiej te które wywołały w nas najwięcej emocji. Takie pamiątki pozostają na lata i dobrze do nich wracać wspomnieniami :)

Warto to kolekcjonować za pomocą urządzeń elektronicznych

 aparat

Dobrze wspomina się czasy szkoły, lata studiów, pierwsze raczkowanie, wspólne spacery i wakacje, spędzone chwile z przyjaciółmi czy sylwestrowe noce. Zwiedzone miejsca, nasze małe zwierzątka pociechy czy narodziny dziecka, wspólne apele, piesze wędrówki, chwile spędzone z przyjaciółmi, sukcesy życiowe, zainteresowania i nasze pasje, bierzmowanie, komunię, wspólne zdjęcia klasowe, jazdę na rolkach i rowerze, wspólne wycieczki, szkolne dyskoteki, zabawy w piaskownicy oraz wiele innych przygód. Oprócz albumu dobrze mieć kamerę i kręcić filmy aby będąc starszym móc do nich wrócić. Nie wszystko pamiętamy ale warto pamiętać ;)

kamera

Życie jest jak klisza :)

Kliszafilmowa

 

Przyzwyczajamy się do wszystkiego do ludzi, rzeczy, miejsc oraz zwierząt :)

Kto żyje w sercu i pamięci drugiej osoby ten nigdy nie umarł”

 nagrobek

 

© wiedzanalepszezycie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci