Menu

wiedzanalepszezycie

Porady zdrowotne,środowisko,przyroda

Cmentarze dla zwierząt

wiedzanalepszezycie

Każdy z nas kocha swojego małego pupila i chciałby aby żył jak najdłużej. My swojego traktujemy jako członka rodziny choć jest tylko zwierzaczkiem. Nasze pociechy towarzyszą nam w życiu i są z nami przez cały czas. Przyzwyczajamy się do nich i darzymy ich uczuciami, wychodzimy z nimi na spacery, chodzimy do lekarza oraz obcinamy. Są to czasami bezbronne stworzonka ale bardzo pocieszne dla nas. Mówi się żre pies to najlepszy przyjaciel człowieka i że zostaje z nim do końca więc warto darzyć uczuciami naszą małą pociechę. Jednak nasze czworonogi mają krótszy czas życia od człowieka to należy o nich pamiętać skoro towarzyszą nam w naszym życiu ;)

Warto zrobić także cmentarz dla zwierząt gdzie moglibyśmy odwiedzić i powspominać naszego czworonoga, gdzie nie gdzie znajdują się takie cmentarze ale w większych miastach. Myślę że warto zrobić takie cmentarze także w małych miejscowościach a najlepiej obok cmentarzy dla ludzi jest to świetny pomysł. A odwiedzając zmarłe osoby przy okazji moglibyśmy odwiedzić nasze małe pociechy ;)

nagrobki_zwierzat

Pamiętajmy że zwierzątka tak samo jak ludzie mają uczucia i warto o nich pamiętać poświęcając im swój czas gdy są z nami oraz gdy ich zabraknie :)

A poza tym fajnie było by się wybrać także na taki cmentarz dla zwierząt

cmentarz_dla_zwierzt

Link z którego pobrałem zdjęcie:

http://natemat.pl/155615,cmentarze-dla-zwierzat-czasem-ludzie-odwiedzaja-je-czesciej-niz-zmarlych-krewnych

http://uszynszyla.pl/cmentarz-dla-zwierzat-domowych/

 

© wiedzanalepszezycie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci